Etkinlikler

İş Mükemmelliği 2018 – Dönüşüm 4.0 (10/22/2018) by Merve Tüysüz- Bimser Çözüm İş mükemmelliği etkinliği bu sene 3 Ekim Çarşamba günü Dijital Dönüşüm 4.0 temasıyla Lütfi Kırdar ICEC de gerçekleşti. Bimser Çözüm ve çözüm ortaklarının ,potansiyel ve cari müşterilerinin katılım sağladığı etkinlikte , Nacsoft Yazılım olarak hem yuvarlak masada hem de stant da yerimizi aldık. Bu sene yuvarlak masadaki oturumumuzda…
Nacsoft Yazılım Şirket Kahvaltısı (9/30/2018) by Merve Tüysüz- Nacsoft Yazılım ailesi olarak şirket kahvaltısına katılım sağlamış olan tüm personelimize ve ailelerine teşekkür ederiz.
Nacsoft Yazılım Ailesi Gelenesel İftar Yemeğinde Buluştu (6/8/2018) by Merve Tüysüz- Geleneksel Nacsoft Yazılım iftar yemeğimizi bu yıl Seka Sahil Restoran'da tüm personelimiz ve ailelerinin katılımı ile  gerçekleştirdik. İftar yemeğine katılım sağlamış olan tüm personelimize ve ailelerine, katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.
Bimser İş Mükemmelliği Etkinliği 2017 (10/5/2017) by Merve Tüysüz- Nacsoft Yazılım Ailesi Bimser İş Mükemmelliği Etkinliği 2017 için Lütfi Kırdar ICEC Merkezinde yerini aldı. Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak ERP sistemlerinin tümü ile entegre çalışabilen Fatura ve Seyahat Süreci ile Sözleşme ve Tedarikçi Yönetimi Süreçlerinin sunumlarını gerçekleştirdik. Katılım sağlayan tüm konuklarımıza Nacsoft Yazılım Ailesi olarak teşekkür ederiz.
Nacsoft Yazılım Ailesi Gelenesel İftar Yemeğinde Buluştu (6/8/2017) by Merve Tüysüz- Geleneksel Nacsoft Yazılım iftar yemeğimizi bu yıl Gölbaşı Restoran'da tüm personelimiz ve ailelerinin katılımı ile gerçekleştirdik. İftar yemeğine katılım sağlamış olan tüm personelimize ve ailelerine, katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.
Bimser İş Mükemmelliği Etkinliği 2016 (10/18/2016) by Merve Tüysüz- Nacsoft Yazılım Ailesi Bimser İş Mükemmelliği Etkinliği 2016 için Haliç Kongre Merkezinde yerini aldı. Bu sene ki etkinlikte ERP sistemlerinin tümü ile entegre çalışabilen Fatura ve Seyahat Süreci ile Sözleşme ve Tedarikçi Yönetimi Süreçlerinin sunumlarını gerçekleştirdik. Katılım sağlayan tüm konuklarımıza Nacsoft Yazılım Ailesi olarak teşekkür ederiz.